Časte otázky od našich zákazníkov

  1. Vykonávate kurzy a školenia na splátky ? Túto možnosť neposkytujeme ani to neplánujeme.
  2. Vykonávate kurzy a školenia cez RE-PAS ?  Túto možnosť už neposkytujeme ani to neplánujeme.
  3. Termíny kurzov sú orientačné alebo záväzné ? Termíny sú záväzné pri všetkých kurzoch a budeme radi keď to budete akceptovať. Vždy pred kurzom všetkým prihláseným voláme. Väčšinou to dopadne tak že pár osôb nedvíha mobil ani neodpisuje na sms. Najobľúbenejšia výhovorka: Keď sa im náhodou dovoláme ,,Chcel som Vám akurát volať ˮ ale neprídem na kurz. Z tohto dôvodu  nás informujte hneď ako zistíte že na daný kurz neprídete.
  4. Máte pobočku aj v inom meste ako Nitra ? Inú pobočku nemáme a zatiaľ ani neplánujeme z dôvodu že väčšina kurzov je jednodňových. Cestujú k nám zákazníci z rôznych častí slovenska a zahraničia.
  5. Potrebujem k základnému školeniu aj potvrdenie od lekára ? Áno potrebujete ku každej profesii zvlášť lekárske potvrdenie že ste spôsobilí napríklad ako obsluha motorových vozíkov, stavebných strojov alebo zdvíhacích zariadení. Potvrdenie vydáva Váš obvodný lekár.
  6. Potrebujem k základnému školeniu aj potvrdenie od lekára keď mám vodičský preukaz C alebo psychotesty ? Psychotesty alebo vodičský preukaz C s tým nemá nič spoločné. Platí bod 5.
  7. Kde Vás nájdeme v Nitre ? Nie sme navigácia :) Je zložité niekoho navigovať, ak ani sám nevie kde sa nachádza, na ktorý smer je otočený. Tu nájdete presnú adresu a tiež fotky budovy kde nás nájdete : Tu nás nájdete